https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTCydYIXsVwceZ-mMk2bChGhUYmYx0v3HQofw&usqp=CAURozgrywki Młodziczek sezon 2020/2021

 

FAZA ELIMINACYJNA 18.10.2020

PODZIAŁ ZESPOŁÓW NA 2 CZĘŚCI

1-18 – WALKA O LIGI 1-6

19-24 – WALKA O LIGI 7-8

 

LĘBORK

GDAŃSK

KWIDZYN

STAROGARD GD.

1.

SPS LĘBORK

TREFL GDAŃSK

MTS KWIDZYN I

KAEMKA STG

2.

GAS GDYNIA I

GEDANIA GDAŃSK

ORZEŁ MALBORK

MTS KWIDZYN II

3.

KOBYLNICA

CHWASZCZYNO

LIBERO STAROGARD GD.

APS RUMIA II

4.

CZARNI SŁUPSK

APS RUMIA I

AS DP REDA

GEDANIA II

5.

PTPS CZŁUCHÓW

ZATOKA PUCK I

JASIENIAK GDAŃSK

ZATOKA PUCK II

6.

MORENA MIASTKO

WIEŻYCA STĘŻYCA

PĘPOWO

GAS GDYNIA II

 

ZESPOŁY ZOSTAJĄ PODZIELONE NA 2 GRUPY A I B PO LOSOWANIU

PROPOZYCJA NR 1 – LOSOWANIE U GOSPODARZA W DNIU TURNIEJU

PROPOZYCJA NR 2 – LOSOWANIE ON-LINE WSZYSTKICH GRUP

MECZE W GRUPACH ROZGRYWANE BĘDĄ NA 2 BOISKACH

3 MIEJSCA ZAGRAJĄ O 5 MIEJSCE W TURNIEJU

ZESPOŁY 1 I 2 ZAGRAJĄ KRZYŻ, NASTĘPNIE MECZ O 1 I 3 MIEJSCE

 

OPŁATA ZA OBSADĘ SĘDZIOWSKĄ

OBSADA NR 1 – GOSPODARZ

OBSADA NR 2 – GOŚCIE PROPORCJONALNIE PO 1/5

 

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH TURNIEJÓW OTRZYMAJĄ PO 3 RANKINGOWE PUNKTY 2, MIEJSCA 2, 3 MIEJSCA 1

1 MIEJSCA UTWORZĄ 1 LIGĘ

2 MIEJSCA UTWORZĄ 2 LIGĘ ITD.

 

TURNIEJ W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

ZESPOŁY Z MIEJSC 1-3 – VII LIGA

ZESPOŁY Z MIEJSC 4-6 – VIII LIGA

TERMINY KOLEJNYCH TURNIEJÓW

25.10 – KOLEJKA PUNKTOWANA JAK WYŻEJ

8.11.2020 – KOLEJKA PUNKTOWANA WG RANKINGOWYCH ZASAD:

- 1 MIEJSCE W I LIDZE 24 PUNKTY

- 3 MIEJSCE W VIII LIDZE 1 PUNKT

22.11.2020

6.12.2020

20.12.2020

10.01.2021

17/24.01.2021 (W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU FINAŁU WOJ.)

DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO AWANSUJE 6 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW Z RANKINGU WG ZASAD Z POPRZEDNIEGO SEZONU

PROPOZYCJA TERMINU FINAŁU WOJ. 30-31.01.2021 EW. 20-21.02.2021

TERMINY ROZGRYWEK CENTRALNYCH

MŁODZICZKA , MŁODZIK                       

turniej dodatkowy: 6 – 7 marca 2021

ćwierćfinały: 19 – 21 marca 2021

półfinał: 17 – 18 kwietnia 2021

finał: 14 – 16 maja 2021