Wystartowała 27. edycja Kinder Joy of moving!

Z wielką przyjemnością informujemy, że wystartowała 27. edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving! Od 14 lat rozgrywki organizowane są we współpracy z firmą Ferrero Polska Commercial.

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, iż wystartowała 27. edycja Ogólnopolskich Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving! Od 14 lat bardzo aktywnie w organizację zawodów włącza się firma Ferrero Polska Commercial, która realizuje program Kinder Joy of moving - u podstaw, którego leży przekonanie, iż ułatwiając dzieciom oraz młodzieży dostęp do aktywności fizycznej, inspirujemy je do dołączenia do kultury ruchu, a tym samym wierząc, iż w przyszłości staną się aktywnymi dorosłymi.

W kilku województwach zostały już rozegrane pierwsze Turnieje Miejskie 27. edycji, tego najpiękniejszego i zarazem największego turnieju minisiatkówki w Europie. Bardzo nas cieszy, że tak licznie młodzi adepci siatkówki spragnieni sportowej rywalizacji i dobrej zabawy zgłaszają się do zawodów. 

...

Zarówno dla Polskiego Związku Piłki Siatkowej, jak i dla firmy Ferrero Polska Commercial zawsze najważniejsze jest zdrowie oraz bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich rodzin. W związku z tym, wszystkie aktualnie rozgrywane zawody Kinder Joy of moving odbywają z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz zgodnie z prawem.

Organizatorzy zawodów mają opracowaną szczegółową procedurę dotyczącą zasad bezpieczeństwa, dezynfekcji pomieszczeń, sprzętu wykorzystywanego podczas rozgrywania zawodów. Ponadto w regionach, w których do udziału w rozgrywkach minisiatkówki zgłosiła się większa ilość drużyn, wyznaczane są dodatkowe turnieje – tak, aby każdy miał możliwość wystąpić we wspomnianych rozgrywkach.

Pragniemy podkreślić, iż w Ogólnopolskich Mistrzostwach Minisiatkówki im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, uczestniczą tylko i wyłącznie, zawodniczki i zawodnicy posiadający licencje sportowe. Rozgrywki w danym województwie odbywają się ponad czujnym okiem Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej oraz wyznaczonych przez nich koordynatorów rozgrywek minisiatkówki.

Do tego, wszystkie zawody minisiatkówki, aż do odwołania odbywają się bez udziału publiczności. W obiektach, w których rozgrywane są mecze w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving przebywają wyłącznie: organizatorzy zawodów, obsługa techniczna zawodów, zawodniczki i zawodnicy oraz trenerzy.

W czasie 26. edycji turnieju i podczas tej blisko czternastoletniej współpracy z firmą Ferrero Polska Commercial, popularyzacji turnieju, zapraszaniu na zawody wybitnych sportowców z różnych dyscyplin sportowych, utworzeniu oficjalnej strony rozgrywek, na której znaleźć można szereg informacji dotyczących przebiegu sportowej rywalizacji w minisiatkówce, udało się nam również pobić kilka rekordów, m.in. pod względem ilości uczestników w całej edycji. W sezonie 2018/19 w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce udział wzięło ponad 47 tysięcy młodych adeptów siatkówki!

Głęboko wierzymy, że wspólnie uda się nam pobić i ten rekord. Na starcie 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostwa w Minisiatkówce wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy, wiele uśmiechu i do zobaczenia podczas Wielkiego Finału. I pamiętajcie - Niech radość zawsze wygra!

Wszystkie informacje dotyczące udziału w zawodach Kinder Joy of moving znaleźć można na stronie: https://www.minisiatkowka.pl/pl

(Źródło: PZPS)

 

 
  Luty 2021  
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 7 28