Juniorzy - Wszystkie wyniki


I Runda
MKS KORAB POSM Puck - KATS Alpat Gdynia3:2 (22:25, 16:25, 25:21, 27:25, 15:8)
GKS Stoczniowiec Gdańsk - UMKS Jurand Malbork3:0 (25:12, 25:9, 25:17)
MKS KORAB POSM Puck - UMKS Jurand Malbork3:0 (25:9, 25:14, 25:19)
KATS Alpat Gdynia - Trefl Gdańsk II0:3 (9:25, 16:25, 11:25)
Trefl Gdańsk I - GKS Stoczniowiec Gdańsk3:0 (25:16, 25:19, 25:20)
Trefl Gdańsk II - Trefl Gdańsk I0:3 (14:25, 23:25, 26:28)
MKS KORAB POSM Puck - Trefl Gdańsk II0:3 (11:25, 11:25, 15:25)
GKS Stoczniowiec Gdańsk - KATS Alpat Gdynia3:0 (25:12, 25:10, 25:17)
KATS Alpat Gdynia - UMKS Jurand Malbork3:0 (25:17, 25:16, 25:23)
Trefl Gdańsk I - MKS KORAB POSM Puck3:0 (25:13, 25:20, 25:9)
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Gdańsk II3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
Trefl Gdańsk I - UMKS Jurand Malbork3:0 (25:5, 25:13, 25:5)
KATS Alpat Gdynia - Trefl Gdańsk I0:3 (15:25, 8:25, 15:25)
GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS KORAB POSM Puck3:0 (25:13, 25:12, 25:19)
Trefl Gdańsk II - UMKS Jurand Malbork3:0 (25:11, 25:12, 25:10)


II Runda
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Gdańsk I0:3 (21:25, 13:25, 22:25)
UMKS Jurand Malbork - GKS Stoczniowiec Gdańsk1:3 (25:21, 24:26, 19:25, 14:25)
KATS Alpat Gdynia - MKS KORAB POSM Puck2:3 (25:23, 22:25, 25:21, 20:25, 11:15)
Trefl Gdańsk I - Trefl Gdańsk II3:1 (25:18, 25:17, 22:25, 25:13)
Trefl Gdańsk II - KATS Alpat Gdynia3:0 (25:11, 25:11, 25:10)
UMKS Jurand Malbork - MKS KORAB POSM Puck3:2 (20:25, 25:22, 26:28, 25:22, 15:11)
UMKS Jurand Malbork - Trefl Gdańsk I0:3 (13:25, 16:25, 17:25)
Trefl Gdańsk II - MKS KORAB POSM Puck3:0 (25:13, 25:9, 25:20)
KATS Alpat Gdynia - GKS Stoczniowiec Gdańsk0:3 (16:25, 18:25, 19:25)
MKS KORAB POSM Puck - Trefl Gdańsk I0:3 (14:25, 17:25, 16:25)
Trefl Gdańsk II - GKS Stoczniowiec Gdańsk3:2 (25:19, 25:27, 23:25, 25:19, 15:10)
UMKS Jurand Malbork - KATS Alpat Gdynia3:0 (25:17, 25:20, 25:21)
UMKS Jurand Malbork - Trefl Gdańsk II0:3 (13:25, 15:25, 14:25)
MKS KORAB POSM Puck - GKS Stoczniowiec Gdańsk0:3 (7:25, 15:25, 20:25)
Trefl Gdańsk I - KATS Alpat Gdynia3:0 (25:11, 25:7, 25:12)