Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Franciszek DzierżyńskiMKS KORAB Puck10
Filip PieperMKS KORAB Puck10
Paweł KollekMKS KORAB Puck10
Remigius KrepelMKS KORAB Puck10
Wojciech MichalewskiMKS KORAB Puck10
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia10
Maciej StacheckiMKS KORAB Puck10
Mateusz KowalczykKATS Alpat Gdynia10
Oskar PapieżKATS Alpat Gdynia10
Emil BernatMKS KORAB Puck10
Filip WdowczykKATS Alpat Gdynia9
Jan ParolKATS Alpat Gdynia8
Mateusz GałązkaKATS Alpat Gdynia8
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia8
Paweł RodwaldKATS Alpat Gdynia8
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.7
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gd.7
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.7
Maks BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.7
Franciszek Dąbrowski GKS Stoczniowiec6
Paweł SzeflerUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Jacek GerlachGKS Stoczniowiec6
Kacper SulichUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Antoni BrykUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Jakub GąsiorowskiTrefl SA Gdańsk II6
Piotr GajekUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Jakub KorytowskiUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Filip KozakiewiczTrefl SA Gdańsk II6
Kamil KurasTrefl SA Gdańsk II6
Adam PotempaTrefl SA Gdańsk II6
Marcel SchadachTrefl SA Gdańsk II6
Sebastian SikoraTrefl SA Gdańsk II6
Stanisław UrbanTrefl SA Gdańsk II6
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec6
Mateusz DowiedczynKaEmKa Starogard Gd.6
Artur KleinGKS Stoczniowiec6
Kacper EliasKaEmKa Starogard Gd.6
Patryk BaranowskiGKS Stoczniowiec6
Piotr PokrzywnickiGKS Stoczniowiec6
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Krzysztof ZadwornyUKS Jedynka Bytów5
Igor SzameckiSKS Starogard Gd.5
Szymon ŚliwaSKS Starogard Gd.5
Kosma JezionekGKS Stoczniowiec5
Sebastian UrbanSKS Starogard Gd.5
Kornel KrakowskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.5
Wiktor GodlewskiKaEmKa Starogard Gd.5
Michał PączekSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Jakub FilosekUKS Jedynka Bytów5
Antoni StadnickiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Bartosz GóraUKS Jedynka Bytów5
Jan StadnickiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Bartosz KowalskiUKS Jedynka Bytów5
Wilhelm WilczyńskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Arkadiusz MalekUKS Jedynka Bytów5
Tymon NiedzielaSKS Starogard Gd.5
Łukasz MalekUKS Jedynka Bytów5
Filip Chmielecki SKS Starogard Gd.5
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gd.5
Dawid WandtkeMKS KORAB Puck5
Olaf MaliszewskiUKS Jedynka Bytów5
Dawid MikołajczakUKS Jedynka Bytów5
Nikodem MałkiewiczSKS Starogard Gd.5
Paweł BiałySuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Szymon MortasUKS Jedynka Bytów5
Maksymilian PilarskiSKS Starogard Gd.5
Borys CiskowskiMKS KORAB Puck4
Mateusz KarwowskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk4
Adam KozubekSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk4
Ksawery WalczakSKS Starogard Gd.4
Maciej NowakowskiGKS Stoczniowiec4
Przemysław ZającSKS Starogard Gd.4
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Marcin PtaszyńskiTrefl SA Gdańsk II4
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk4
Mateusz WąsikowskiTrefl SA Gdańsk II4
Tymon SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.4
Julian GalubaSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk4
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec4
Piotr WieruszewskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Stanisław MazolewskiGKS Stoczniowiec4
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.4
Przemysław DługoszUKS Jasieniak Gdańsk3
Marek IgnyśSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Michał LitorowiczTrefl SA Gdańsk I3
Ryszard SałataTrefl SA Gdańsk I3
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk I3
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk I3
Artur KuleszaSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk I3
Wiktor ŁosowskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Filip FalkowskiTrefl SA Gdańsk I3
Maciej PuksztaSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Marcel KicińskiTrefl SA Gdańsk I3
Igor NurkiewiczTrefl SA Gdańsk I3
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk3
Oliwier WiniarskiTrefl SA Gdańsk I3
Łukasz DmuchSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk2
Wojciech MichlerGdyńska Akademia Siatkówki2
Kamil HrycykSPS Lębork2
Tomasz ZarzyckiUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.2
Franciszek KłosowskiUKS Jasieniak Gdańsk2
Kamil KossewskiSPS Lębork2
Szymon MarciniakUKS Jasieniak Gdańsk2
Ignacy PartykaSPS Lębork2
Tycjan JankowskiGKS Stoczniowiec2
Paweł KondratowiczSPS Lębork2
Szymon GrucaTrefl SA Gdańsk II2
Dawid ŁapigrowskiSPS Lębork2
Damian PenkowskiSPS Lębork2
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk I2
Oskar PenconekSPS Lębork2
Oskar KurpińskiTrefl SA Gdańsk I2
Michał DargaMKS KORAB Puck2
Michał BuksakowskiGdyńska Akademia Siatkówki2
Mateusz WitkowskiGdyńska Akademia Siatkówki2
Aleksander DołotkoGdyńska Akademia Siatkówki2
Szymon ArciemiukUKS Jasieniak Gdańsk2
Aleksander FlisikowskiSKS Starogard Gd.2
Dawid DobrolińskiGdyńska Akademia Siatkówki2
Marcel ŻabińskiKaEmKa Starogard Gd.2
Michał SurałaGdyńska Akademia Siatkówki2
Wiktor AszykUKS Jasieniak Gdańsk2
Jakub KuczkowskiGdyńska Akademia Siatkówki2
Mateusz GacaGdyńska Akademia Siatkówki1
Aleksander OstapczukUKS Jasieniak Gdańsk1
Igor MalekSPS Lębork1
Hubert HochszulcMKS KORAB Puck1