Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Piotr WieruszewskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk11
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec10
Filip PieperMKS KORAB Puck10
Szymon MarciniakUKS Jasieniak Gdańsk10
Jakub GąsiorowskiTrefl SA Gdańsk II10
Patryk BaranowskiGKS Stoczniowiec10
Paweł KollekMKS KORAB Puck10
Piotr PokrzywnickiGKS Stoczniowiec10
Remigius KrepelMKS KORAB Puck10
Filip KozakiewiczTrefl SA Gdańsk II10
Wojciech MichalewskiMKS KORAB Puck10
Kamil KurasTrefl SA Gdańsk II10
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia10
Maciej StacheckiMKS KORAB Puck10
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk10
Marcel SchadachTrefl SA Gdańsk II10
Jacek GerlachGKS Stoczniowiec10
Mateusz KowalczykKATS Alpat Gdynia10
Stanisław UrbanTrefl SA Gdańsk II10
Oskar PapieżKATS Alpat Gdynia10
Tymon SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk10
Szymon ArciemiukUKS Jasieniak Gdańsk10
Emil BernatMKS KORAB Puck10
Franciszek DzierżyńskiMKS KORAB Puck10
Artur KleinGKS Stoczniowiec9
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.9
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gd.9
Franciszek Dąbrowski GKS Stoczniowiec9
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.9
Maks BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.9
Sebastian SikoraTrefl SA Gdańsk II9
Kosma JezionekGKS Stoczniowiec9
Filip WdowczykKATS Alpat Gdynia9
Damian PenkowskiSPS Lębork8
Kacper SulichUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.8
Oskar PenconekSPS Lębork8
Antoni BrykUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.8
Piotr GajekUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.8
Jakub KorytowskiUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.8
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec8
Stanisław MazolewskiGKS Stoczniowiec8
Adam PotempaTrefl SA Gdańsk II8
Jan ParolKATS Alpat Gdynia8
Mateusz GałązkaKATS Alpat Gdynia8
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk8
Michał BuksakowskiGdyńska Akademia Siatkówki8
Mateusz DowiedczynKaEmKa Starogard Gd.8
Mateusz WitkowskiGdyńska Akademia Siatkówki8
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia8
Paweł RodwaldKATS Alpat Gdynia8
Aleksander DołotkoGdyńska Akademia Siatkówki8
Kamil HrycykSPS Lębork8
Kamil KossewskiSPS Lębork8
Dawid DobrolińskiGdyńska Akademia Siatkówki8
Ignacy PartykaSPS Lębork8
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.8
Michał SurałaGdyńska Akademia Siatkówki8
Paweł KondratowiczSPS Lębork8
Jakub KuczkowskiGdyńska Akademia Siatkówki8
Paweł SzeflerUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.8
Szymon ŚliwaSKS Starogard Gd.7
Sebastian UrbanSKS Starogard Gd.7
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.7
Wiktor GodlewskiKaEmKa Starogard Gd.7
Marcin PtaszyńskiTrefl SA Gdańsk II7
Tymon NiedzielaSKS Starogard Gd.7
Kacper EliasKaEmKa Starogard Gd.7
Mateusz WąsikowskiTrefl SA Gdańsk II7
Filip Chmielecki SKS Starogard Gd.7
Nikodem MałkiewiczSKS Starogard Gd.7
Maksymilian PilarskiSKS Starogard Gd.7
Igor SzameckiSKS Starogard Gd.7
Ksawery WalczakSKS Starogard Gd.6
Mateusz GacaGdyńska Akademia Siatkówki6
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.6
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gd.6
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.6
Przemysław DługoszUKS Jasieniak Gdańsk6
Michał LitorowiczTrefl SA Gdańsk I5
Ryszard SałataTrefl SA Gdańsk I5
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk I5
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk I5
Maciej NowakowskiGKS Stoczniowiec5
Szymon GrucaTrefl SA Gdańsk II5
Kornel KrakowskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk I5
Filip FalkowskiTrefl SA Gdańsk I5
Michał PączekSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Marcel KicińskiTrefl SA Gdańsk I5
Antoni StadnickiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Igor NurkiewiczTrefl SA Gdańsk I5
Jakub FilosekUKS Jedynka Bytów5
Jan StadnickiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Oliwier WiniarskiTrefl SA Gdańsk I5
Bartosz GóraUKS Jedynka Bytów5
Wilhelm WilczyńskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Maciej KoronaUKS Jasieniak Gdańsk5
Bartosz KowalskiUKS Jedynka Bytów5
Arkadiusz MalekUKS Jedynka Bytów5
Łukasz MalekUKS Jedynka Bytów5
Dawid WandtkeMKS KORAB Puck5
Olaf MaliszewskiUKS Jedynka Bytów5
Dawid MikołajczakUKS Jedynka Bytów5
Wiktor AszykUKS Jasieniak Gdańsk5
Paweł BiałySuchanik/Stoczniowiec Gdańsk5
Szymon MortasUKS Jedynka Bytów5
Dawid ŁapigrowskiSPS Lębork5
Wojciech MichlerGdyńska Akademia Siatkówki5
Krzysztof ZadwornyUKS Jedynka Bytów5
Franciszek KłosowskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Borys CiskowskiMKS KORAB Puck4
Mateusz KarwowskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk4
Adam KozubekSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk4
Przemysław ZającSKS Starogard Gd.4
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk I4
Oskar KurpińskiTrefl SA Gdańsk I4
Tycjan JankowskiGKS Stoczniowiec4
Julian GalubaSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk4
Marek IgnyśSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Artur KuleszaSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Wiktor ŁosowskiSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Maciej PuksztaSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk3
Tomasz ZarzyckiUKS OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.2
Dawid HincaSPS Lębork2
Michał DargaMKS KORAB Puck2
Aleksander FlisikowskiSKS Starogard Gd.2
Marcel ŻabińskiKaEmKa Starogard Gd.2
Łukasz DmuchSuchanik/Stoczniowiec Gdańsk2
Igor MalekSPS Lębork1
Aleksander OstapczukUKS Jasieniak Gdańsk1
Mikołaj DrażbaGdyńska Akademia Siatkówki1
Hubert HochszulcMKS KORAB Puck1
Michał ZielińskiSKS Starogard Gd.1