Juniorki Młodsze - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Marcelina RowińskaGolden ORZEŁ Malbork10
Paulina GnatowskaKaEmKa Starogard Gd.10
Julia PastwaKaEmKa Starogard Gd.10
Weronika RzepkowskaKaEmKa Starogard Gd.10
Nikola SapkowskaKaEmKa Starogard Gd.10
Maja WenglerKaEmKa Starogard Gd.10
Maja Buła Golden ORZEŁ Malbork10
Oliwia SerockaGolden ORZEŁ Malbork10
Natalia BłądekGolden ORZEŁ Malbork10
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Martyna WiśniewskaGolden ORZEŁ Malbork9
Oliwia Harasim Golden ORZEŁ Malbork9
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Zuzanna StruzikGolden ORZEŁ Malbork8
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.8
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki7
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki7
Małgorzata KremerGedania Gdańsk7
Martyna RytlewskaGedania Gdańsk7
Dominika Grzonkowska KaEmKa Starogard Gd.7
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Zuzanna UrbańskaGolden ORZEŁ Malbork7
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki7
Martyna Podlaska Gedania Gdańsk7
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk7
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki7
Maria SzczudrawaGedania Gdańsk7
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk6
Natalia BandurskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk6
Zofia RogowskaGedania Gdańsk6
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki6
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Angelika LubockaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Klaudia SudnikGedania Gdańsk6
Laura WareckaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Sylwia StańdoUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Jagoda WierzchowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Maja RogaczewskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Amelia KamińskaKaEmKa Starogard Gd.6
Kinga Domjan Gedania Gdańsk6
Oliwia Milkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk6
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk6
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk6
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Iga MotylewskaGolden ORZEŁ Malbork6
Maria BoniekEnerga Czarni Słupsk5
Maja MalinowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Wiktoria Skrzypkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Zofia BindugaGedania Gdańsk5
Dominika DembickaKaEmKa Starogard Gd.5
Nicole WesołowskaGdyńska Akademia Siatkówki5
Oliwia KąpickaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Pola MadziewiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Julia HabierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki5
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk5
Karolina KoprowskaEnerga Czarni Słupsk5
Kinga ŁukomskaGedania Gdańsk5
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk4
Pola BujnarowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Anna PaziewskaEnerga Czarni Słupsk4
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki4
Pola SławekEnerga Czarni Słupsk4
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Natalia DomzałaGdyńska Akademia Siatkówki4
Karolina Miszkowicz-AdamowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia JachimowskaGedania Gdańsk4
Marta ReszkeGedania Gdańsk3
Weronika KrygierGolden ORZEŁ Malbork3
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Dominika ŻmudzińskaGedania Gdańsk3
Olga Bernat Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Iga PiasnyGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Julia KwiecińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Nadia KamińskaKaEmKa Starogard Gd.3
Natalia MojsiewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki3
Karolina KrywućEnerga Czarni Słupsk3
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Julia KuzoraGedania Gdańsk3
Larysa Ciechomska-OsypiukGedania Gdańsk2
Agata PlutaGedania Gdańsk2
Laura KulingKaEmKa Starogard Gd.2
Sandra NierzwickaKaEmKa Starogard Gd.2
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Weronika DrywaGedania Gdańsk2
Hanna ŁabuńskaKaEmKa Starogard Gd.2
Paulina HinzGdyńska Akademia Siatkówki2
Maja MojsiewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Lilia SałekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Dominika MazurekEnerga Czarni Słupsk2
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Oliwia DrobnikGedania Gdańsk1
Wiktoria WawrowskaEnerga Czarni Słupsk1
Alicja KrampGdyńska Akademia Siatkówki1
Antonina KozdrowskaEnerga Czarni Słupsk1
Zuzanna SzymańskaKaEmKa Starogard Gd.1
Dominika Grużewska KaEmKa Starogard Gd.1
Julia SokolnickaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Zuzanna ŻołędziewskaGolden ORZEŁ Malbork1
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1