Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 2
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 2
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 2
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 2
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 2
Kinga Domjan GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki2
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck 2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck 2
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck 2
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck 2
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Zuzanna CzajaUKS Zatoka 95 Puck 2
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Zuzanna SzycaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Daria MyśliwiecAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki2
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Adriana SzulmanGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 1
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk1
Anna Stybor Gedania I Gdańsk1
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork1
Natalia BłądekGOLDEN Orzeł Malbork1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Agata LeykAS Trefl Gdańsk1
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk1
Barbara LisieckaGOLDEN Orzeł Malbork1
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk1
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk1
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk1
Marcelina RowińskaGOLDEN Orzeł Malbork1
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk1
Maja PenkAS Trefl Gdańsk1
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk1
Zuzanna StruzikGOLDEN Orzeł Malbork1
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki1
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk1
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk1
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk1
Agata HrycykGedania I Gdańsk1
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork1
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki1
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk1
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk1
Martyna WiśniewskaGOLDEN Orzeł Malbork1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1
Emilia Wisińska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zuzanna ZającGOLDEN Orzeł Malbork1
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki1
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk1
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki1
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk1
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki1
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk1
Zofia BindugaGedania II Gdańsk1
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk1
Karolina Malon Gedania I Gdańsk1
Martyna RytlewskaGedania II Gdańsk1
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk1
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk1
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki1
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk1
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk1
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Julia OszmianGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk1
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Roksana SzczepańskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk1
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk1
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1