Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Sara KulaszewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca22
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca22
Weronika WęsierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca22
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia I22
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I22
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I22
Agata DydymskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I22
Natalia KaliskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca21
Agata MajrowskaSPS Lębork 20
Wiktoria MiotkSPS Lębork 20
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca20
Martyna RytaSPS Lębork 20
Iga PiasnyGKS Wieżyca 2011 Stężyca20
Marlena GrudzińskaSPS Lębork 20
Klaudia SudnikGedania I Gdańsk20
Nina PlotzkeAkademia Piłk Siatkowej Rumia I20
Julia JachimowskaGedania I Gdańsk20
Oliwia CiechomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I20
Martyna RytlewskaGedania I Gdańsk20
Sara DorawaSPS Lębork 20
Amelia KamińskaKaEmKa STAROGARD GD.19
Małgorzata KremerGedania I Gdańsk19
Martyna ByczkowskaSKS Pępowo18
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk18
Martyna MajkutSKS Pępowo18
Maja MiotkUKS Jasieniak Gdańsk18
Lilla SałekAkademia Piłk Siatkowej Rumia I18
Martyna SiecińskaSKS Pępowo18
Maya PrzychodzkaUKS Jasieniak Gdańsk18
Iga WieczyńskaSKS Pępowo18
Julia ŁobaczUKS AS Trefl Gdańsk18
Karolina Miszkowicz-AdamowiczUKS AS Trefl Gdańsk18
Zofia BindugaGedania I Gdańsk18
Maja RogaczewskaUKS AS Trefl Gdańsk18
Magdalena KaczorowskaUKS AS Trefl Gdańsk18
Aleksandra BuchowieckaUKS Wilki Chwaszczyno17
Adrianna PakiełaSPS Lębork 17
Julia GrotUKS Wilki Chwaszczyno17
Zuzanna ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno17
Vanessa BulendaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I17
Elżbieta SarnaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I17
Maria KurnatowskaUKS AS Trefl Gdańsk17
Melania KąkolGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Aleksandra RykUKS Libero Starogard16
Wiktoria BorysGedania I Gdańsk16
Martyna BruździakUKS Jasieniak Gdańsk16
Oliwia BembnistaUKS Libero Starogard16
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn I16
Paulina ObuchowskaMTS Kwidzyn I16
Martyna Podlaska Gedania I Gdańsk16
Pola MadziewiczUKS AS Trefl Gdańsk16
Jagoda WierzchowskaUKS AS Trefl Gdańsk16
Wiktoria WójcikMTS Kwidzyn I16
Natalia Kłos UKS Libero Starogard16
Adrianna Mańkiewicz UKS Libero Starogard16
Kinga JęchorekUKS Piast Kobylnica 15
Maja AdamowiczSPS Lębork 15
Zofia JanikGedania Gdańsk II15
Aleksandra HincaGKS Wieżyca 2011 Stężyca15
Julia DunstUKS Wilki Chwaszczyno15
Zofia LitwicGedania Gdańsk II15
Antonina SzmurłoUKS Jasieniak Gdańsk15
Gabriela BędzimierowskaUKS Piast Kobylnica 15
Laura KulingKaEmKa STAROGARD GD.15
Lena PokrzywińskaGdyńska Akademia Siatkówki I 15
Oliwia SzczeblewskaKaEmKa STAROGARD GD.15
Zuzanna SzymańskaKaEmKa STAROGARD GD.15
Maria BoniekEnerga Czarni Słupsk14
Anna SawickaUKS Jasieniak Gdańsk14
Malwina KopijMTS Kwidzyn I14
Kaja KarabinUKS Jasieniak Gdańsk14
Anna PaziewskaEnerga Czarni Słupsk14
Kinga WentkUKS Wilki Chwaszczyno14
Kinga BłaszkiewiczGedania I Gdańsk14
Nikola NiszczakMTS Kwidzyn I14
Zuzanna KocembaGedania Gdańsk II14
Antonina KozdrowskaEnerga Czarni Słupsk14
Julia ReclafGedania Gdańsk II14
Aneta WiczlingSKS Pępowo14
Oliwia SerockaGolden ORZEŁ Malbork14
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki I 14
Marcelina RowińskaGolden ORZEŁ Malbork14
Alicja KrampGdyńska Akademia Siatkówki I 14
Zuzanna UrbańskaGolden ORZEŁ Malbork14
Jadwiga GuzewskaUKS Piast Kobylnica 14
Zuzanna ŻołędziewskaGolden ORZEŁ Malbork14
Hanna SłomińskaUKS AS Trefl Gdańsk13
Maria SzyndlerUKS AS Trefl Gdańsk13
Michalina KuśmierczykUKS Piast Kobylnica 13
Martyna BuraczyńskaUKS Wilki Chwaszczyno13
Nadia MalinowskaUKS Piast Kobylnica 13
Karolina KrywućEnerga Czarni Słupsk13
Michalina IwanickaSKS Pępowo13
Dominika MazurekEnerga Czarni Słupsk13
Zuzanna KamińskaGedania Gdańsk II13
Pola SławekEnerga Czarni Słupsk13
Joanna ZimnowodaSPS Lębork 13
Antonina SyldatkSKS Pępowo13
Natalia ChruszczGdyńska Akademia Siatkówki I 13
Julia TrepczykUKS Jasieniak Gdańsk13
Natalia KaczmarskaGdyńska Akademia Siatkówki I 13
Nadia KamińskaKaEmKa STAROGARD GD.13
Zuzanna StruzikGolden ORZEŁ Malbork13
Zuzanna ZawadzkaUKS Wilki Chwaszczyno13
Natalia RomanikPTPS Człuchów12
Zuzanna NawójUKS Libero Starogard12
Natalia SadowskaUKS Libero Starogard12
Maja GawłowiczPTPS Człuchów12
Oliwia GrykaPTPS Człuchów12
Natalia PacuszkaUKS AS Trefl Gdańsk12
Roksana KasińskaEnerga Czarni Słupsk12
Amanda LemańczykPTPS Człuchów12
Klaudia PozorskaUKS AS Trefl Gdańsk12
Julia SprengerPTPS Człuchów12
Zuzanna SczygielskaPTPS Człuchów12
Maja KlejbachMTS Kwidzyn I12
Wiktoria WawrowskaEnerga Czarni Słupsk12
Barbara OkońskaMTS Kwidzyn I12
Weronika RzepkowskaKaEmKa STAROGARD GD.12
Paulina HinzGdyńska Akademia Siatkówki I 12
Gabriela MichalikGdyńska Akademia Siatkówki I 12
Julia KiernozekUKS Zatoka 95 Puck I12
Aleksandra KowalczykUKS Libero Starogard12
Nicole WesołowskaGdyńska Akademia Siatkówki I 12
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck I12
Julia GdowskaUKS Piast Kobylnica 12
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck I12
Lena PiworowiczPTPS Człuchów12
Zuzanna BorowiecGolden ORZEŁ Malbork11
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk11
Magdalena BorysewiczUKS Wilki Chwaszczyno11
Zuzanna KosińskaUKS Piast Kobylnica 11
Karolina KoprowskaEnerga Czarni Słupsk11
Aleksandra PróchniakUKS Piast Kobylnica 11
Olimpia CzajkaSPS Lębork 11
Martyna KrólMTS Kwidzyn II11
Julia MalinowskaMTS Kwidzyn II11
Amelia WyrzykowskaMTS Kwidzyn II11
Zuzanna JędrzejewskaMTS Kwidzyn II11
Aniela WiśniewskaMTS Kwidzyn II11
Matylda WróblewskaMTS Kwidzyn II11
Julia BrzeskaUKS Wilki Chwaszczyno11
Paulina LewińskaSPS Lębork 10
Amelia ŻurawskaKaEmKa STAROGARD GD.10
Alicja DabkiewiczGedania Gdańsk II10
Daria LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Oliwia BodalMTS Kwidzyn I10
Oliwia Marta JankSKS Pępowo10
Milena PikulMTS Kwidzyn I10
Malwina SzemborowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Blanka KunaGdyńska Akademia Siatkówki I 10
Amelia JaschkeUKS Zatoka 95 Puck II9
Weronika MieczkowskaUKS Zatoka 95 Puck I9
Wiktoria ReimusUKS Libero Starogard9
Martyna MężyńskaUKS AS Trefl Gdańsk9
Aleksandra KorzyniewskaEnerga Czarni Słupsk9
Patrycja Wiśniewska KaEmKa STAROGARD GD.9
Zuzanna LewandowskaUKS Zatoka 95 Puck II9
Nadia ZdrojewskaUKS Libero Starogard9
Nina JarowiczGedania Gdańsk II9
Oliwia SkrzypkowskaUKS Zatoka 95 Puck I9
Marta StrengUKS Zatoka 95 Puck II9
Paulina BobruckaAkademia Plińskiego DP Reda9
Maja FormelaAkademia Plińskiego DP Reda9
Julia MagrianAkademia Plińskiego DP Reda9
Magdalena WigandtSKS Pępowo9
Zofia FrejnagielMTS Kwidzyn II9
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck I9
Nicola PerzyńskaAkademia Plińskiego DP Reda9
Julia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck I9
Aleksandra WikaAkademia Plińskiego DP Reda9
Lena RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki II8
Lena GrzybUKS AS Trefl Gdańsk8
Maja KoseckaKaEmKa STAROGARD GD.8
Julianna SmudzińskaGdyńska Akademia Siatkówki II8
Suzana JasińskaUKS Zatoka 95 Puck II8
Natalia ZalewskaGdyńska Akademia Siatkówki II8
Iga NowakUKS Piast Kobylnica 8
Joanna ŁukowskaUKS Zatoka 95 Puck II8
Hanna ŁabuńskaKaEmKa STAROGARD GD.8
Oliwia SzuszakiewiczSKS Pępowo8
Martyna CybulskaGdyńska Akademia Siatkówki I 8
Maria KopećGdyńska Akademia Siatkówki II8
Barbara KrólikGdyńska Akademia Siatkówki II8
Maja DomżalskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Maja PielakKaEmKa STAROGARD GD.8
Maja GojtowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Karolina KolanGedania Gdańsk II8
Karolina ChludzińskaGdyńska Akademia Siatkówki II8
Oliwia KosobudzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Amelia DanowskaUKS Zatoka 95 Puck II8
Weronika ŻulewskaGedania Gdańsk II8
Oliwia ŻyłówAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Dominika MiśkówGdyńska Akademia Siatkówki II8
Weronika MielnikUKS Zatoka 95 Puck I8
Martyna JasińskaUKS Zatoka 95 Puck II7
Klaudia LonnKaEmKa STAROGARD GD.7
Zuzanna ZajdaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I7
Agata HalkiewiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I7
Martyna PouchAkademia Plińskiego DP Reda7
Zuzanna RompaAkademia Plińskiego DP Reda7
Alicja NowaczykAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Victoria Pola JanikGedania I Gdańsk7
Kornelia SzymoniakAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Zuzanna FularczykAkademia Plińskiego DP Reda6
Wiktoria Skrzypkowska UKS AS Trefl Gdańsk6
Agnieszka KulkaUKS Zatoka 95 Puck II6
Wiktoria KiziukiewiczUKS Piast Kobylnica 6
Karolina RomackaEnerga Czarni Słupsk6
Sandra NierzwickaKaEmKa STAROGARD GD.6
Emilia GumińskaGdyńska Akademia Siatkówki II6
Weronika CzechUKS Morena Miastko6
Natalia ZubkaUKS Piast Kobylnica 6
Iga JarczyńskaSPS Lębork 6
Kaja KądzielaUKS Morena Miastko6
Matylda KrysztoforskaUKS Morena Miastko6
Amelia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki II6
Nina SosnowskaAkademia Plińskiego DP Reda6
Małgorzata JakubczykGolden ORZEŁ Malbork6
Zuzanna MajsterekAkademia Plińskiego DP Reda6
Laura WareckaUKS AS Trefl Gdańsk6
Weronika KasAkademia Plińskiego DP Reda6
Julia WurlAkademia Plińskiego DP Reda5
Zuzanna KarszniaUKS Zatoka 95 Puck I5
Nikola ZakrzewskaGdyńska Akademia Siatkówki II5
Oliwia SzatkowskaSKS Pępowo5
Alicja BondaKaEmKa STAROGARD GD.5
Martyna GajewskaGdyńska Akademia Siatkówki II5
Amelia DyjasEnerga Czarni Słupsk5
Kinga StoppelMTS Kwidzyn II5
Amelia FiodorowiczUKS Wilki Chwaszczyno5
Julia DombrowskaUKS Libero Starogard4
Angelika GnacińskaGdyńska Akademia Siatkówki I 4
Oliwia PaprzyckaUKS Libero Starogard4
Nadia ŚwiderskaAkademia Plińskiego DP Reda4
Alicja KowalskaUKS Morena Miastko4
Hanna RostowskaUKS Piast Kobylnica 4
Aleksandra StecMTS Kwidzyn II4
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Wiktoria WicaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Roksana Roszkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Wiktoria NorekUKS Morena Miastko4
Maja PliskowskaUKS Morena Miastko4
Antonina ŚliwaUKS Morena Miastko4
Kinga MajewskaGdyńska Akademia Siatkówki II4
Oliwia FlisGedania I Gdańsk4
Milena EnglerUKS Zatoka 95 Puck II4
Julia KarpińskaMTS Kwidzyn I4
Daria GburczykSPS Lębork 4
Agnieszka KowalskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Sara ZakarnehGolden ORZEŁ Malbork3
Maja ChojaczykUKS Jasieniak Gdańsk3
Barbara OstapczukUKS Jasieniak Gdańsk3
Maria MrówkaGdyńska Akademia Siatkówki II3
Julia SkorupskaUKS Piast Kobylnica 3
Samanta BlokKaEmKa STAROGARD GD.3
Oliwia WasilewskaGolden ORZEŁ Malbork3
Nikole SzymańskaMTS Kwidzyn I3
Zuzanna Nadolska UKS Libero Starogard3
Wiktoria DybowskaKaEmKa STAROGARD GD.3
Kinga ZabrockaKaEmKa STAROGARD GD.3
Agata NadiakUKS Piast Kobylnica 3
Martyna RządkowskaMTS Kwidzyn I3
Małgorzata OrlikowskaGdyńska Akademia Siatkówki I 3
Amelia KrassowskaPTPS Człuchów3
Oliwia ZarachGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Hanna RoszczakUKS Morena Miastko2
Klaudia OwczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Gaja MazurUKS Jasieniak Gdańsk2
Iga KozłowskaUKS Jasieniak Gdańsk2
Anna DemkoUKS Morena Miastko2
Marcelina GardzińskaKaEmKa STAROGARD GD.2
Iga DoboszMTS Kwidzyn I2
Amelia BorrisUKS Libero Starogard2
Marta JaworskaMTS Kwidzyn I2
Martyna CyrzanGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Anna SocikAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Nadia KusajAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Nadia RadtkeUKS Zatoka 95 Puck II2
Kinga ManistaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Patrycja KolatorAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Zuzanna JankowskaSPS Lębork 2
Julia NiewiadomskaUKS Morena Miastko2
Zuzanna KnutPTPS Człuchów2
Julia RompczykAkademia Plińskiego DP Reda1
Nadia Sowa Gedania Gdańsk II1
Alicja DagilGedania Gdańsk II1
Wiktoria GollGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Ilona LasGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Nikola MagdziakPTPS Człuchów1
Aleksandra BrzoskowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zofia StaniosPTPS Człuchów1
Katarzyna BlochUKS AS Trefl Gdańsk1
Julia WickaAkademia Plińskiego DP Reda1
Joanna KruszyńskaUKS Jasieniak Gdańsk1
Julia DamaszkeAkademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Alicja RomanowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I1